Kontakt

Meeskond

Meie meeskond on nagu perekond. Meeskond on moodustatud aastate jooksul ja meil on suur kogemus, et tagada klientide – kes ju ka moodustavad HAAS perkonna,  seadmete katkematu töö. Töötajaid koolitatakse ja hinnatakse regulaarselt nii Eestis kui ka kogu maailmas. Teeme tihedat koostööd oma Euroopa ja Ameerika partneritega, et pakkuda klientidele parimat teenust.

Juri Bahharev

Sales Manager

Machines & Technology sales

juri@abplanalp.ee

+372 55 92 33 35

Jaan Lahtvee

Managing director

Machines & Technology sales

jaan@abplanalp.ee

+372 510 37 25

Sergei Bogomolov

Sales Manager

Tools&Technology sales

sergei@abplanalp.ee

+372 56 10 40 74

Lidia Blant

Assistant

Spare parts

lidia@abplanalp.ee

+372 56677405

Triin Lahtvee


Assistant

Accountant

triin@abplanalp.ee

+372 5030425

Alar Heinrand

Service Engineer

EDM, Haas, Midaco Specialist

alar@abplanalp.ee

+372 53446833

Roman Smirnov

Service Engineer

Haas, Spinner Specialist

roman@abplanalp.ee

+372 58202364

Stepan Palm

Service Engineer

Haas, Kitamura, Mill/lathe programmer

stepan@abplanalp.ee

+372 55609208


Abplanalp Estee OÜ

Mõigu tehnopark

Sära tn 8, Rae vald 75312 Harjumaa

Email:
info@abplanalp.ee

Tel: tel: +372 510 3725
Fax +372 6688 679

Reg.nr. 10995225
Kmk.reg.nr. EE100869277

Hooldus ja remont 24/7

+372 56930053

Võta ühendust

Soovi korral lisage pilte